Gabinet “ Perldent ” powstał w 1992r. na bazie Przychodni Stomatologicznej DENTAL–Centrum w Gorzowie.
Reprezentujemy najwyższy standard usług stomatologicznych, oparty na bogatym doświadczeniu personelu i sprawdzonych procedurach medycznych. Wykonujemy wszelkie zabiegi, którymi dysponuje nowoczesna stomatologia zachowawcza oraz estetyczna. W naszych gabinetach można poddać się leczeniu zębów w zakresie podstawowym, korekcie ortodontycznej, estetyki, protetyki, oraz bardziej skomplikowanym zabiegom z zastosowaniem implantów i technik regeneracyjnych.
Mamy wieloletnie doświadczenia w leczeniu dzieci. Wykonujemy również zabiegi w znieczuleniu ogólnym.

 

Dorota Bednarska-Kraśnicka
lekarz stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki  i  ortodoncji (m.in. w Polsce, Niemczech i Kanadzie). Czlonek IAO( International Association for Orthodontics).

 

 

 

Jagoda Bednarska
lekarz medycyny estetycznej, lekarz dentysta

Studiowała na Wydziale Lekarskim (Goethe Universität, Frankfurt nad Menem), Lekarsko-Stomatologicznym (Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich, Wrocław) oraz w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Uczestniczka licznych kursów i kongresów z zakresu medycyny estetycznej i ortodoncji.

 

 

 

Dariusz Niesiobędzki
lekarz medycyny i stomatologii

Absolwent Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego oraz Stomatologicznego w Warszawie. Tytuł implantologa uzyskał na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem- najwyzszy stopień edukacji lekarza stomatologa w tej dziedzinie (Master of Oral Implantology).

 

 

 

Jacek Łupicki
lekarz stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Ukończył Curriculum na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem – certyfikat implantologa. Czlonek OSIS  i Europejskiego Stowarzyszenia Osteointegracji–EAO, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Uczestniczy w intensywnych szkoleniach z zakresu implantologii(Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Austria).